• Nám. M. Benku 14, 811 07 Bratislava-Staré Mesto
  • PO-PIA: 8.00-17.00 hod.

Referencie

So spoločnosťou TESAR, s.r.o./MACULA Poisťovacie služby som sa dostal do kontaktu pred mnohými rokmi. Za celú tú dobu môžem konštatovať, že nielen ja, celá moja rodina, ale i priatelia, ktorým som odporučil využitie služieb p.Ing. Tesara, sme nadmieru spokojní. Všetci pracovníci spoločnosti sú ústretoví, pozorní a hlavne priateľskí.Som presvedčený, že každý, kto siahne po ich službách, bude s ich prácou nadmieru spokojný a to či už pri uzatvorení zmlúv, odborného poradenstva, pri vybavovaní poistných nárokov a poistných plnení. A to všetko v mimoriadne priateľskej a ústretovej atmosfére.


S pozdravom

Dr.h.c. prof.Ing. Juraj Stern, PhD. Rektor

Paneeurópska vysoká škola

So spoločnosťou MACULA s.r.o. máme dlhoročnú úspešnú spoluprácu. Výhodou pre nás, ako spokojného klienta, je hlavne promptné a kvalitné odborné poradenstvo pri riešení poistných zmlúv akéhokoľvek charakteru. V dobe, kedy je na trhu veľké množstvo konkurenčných spoločností a ponúk v oblasti poisťovníctva, je dobré spoľahnúť sa na osvedčeného partnera, ktorý pre nás vždy nájde najvýhodnejšie riešenia a ponúka k nim aj kompletný servis.


Ing.Rastislav Frešo, Riaditeľ spoločnosti

Auto Motiv, s.r.o., BMW Service

Panónska cesta 61, 851 04 Bratislava

Dobrý deň,
Pána Tesára ako aj kanceláriu Tesár/Macula poisťovacie služby poznáme už viac ako 15 rokov. Za toto obdobie nám p. Tesár vždy vyšiel v ústrety, čo sa týka konzultácii, podmienok i cien produktov, nehovoriac o časových potrebách. K práci a prístupu p. Tesára naša spoločnosť vyjadruje iba spokojnosť.
Vo svojom odbore je profesionál.


S pozdravom

Andrea Mikovičová

Spoločnosť' Tesar, s.r.o./MACULA poisťovacie služby s.r.o. splnila všetky úlohy a záväzky voči našej spoločnosti vždy načas a k spokojnosti. Rovnako zamestnancov a vedenie hodnotíme ako vysoko profesionálny tím s výbornou odbornou znalosťou. Veľmi pozitívne hodnotíme aj inovativnosť a nároky na zlepšenie poskytnutých služieb pre našu spoločnosť. Počas roka sme zaevidovali aj škodové udalosti. Prístup a rýchlosť riešenia, od nahlásenia až po konečne uzatvorenie poistnej udalosti, hodnotíme rovnako veľmi pozitívne. V neposlednom rade prevzatie administratívnych úkonov a ich plnenie hodnotenie ako prínos pre našu spoločnosť.


HODNOTENIE DODÁVATEĽA - PDF

FUCHS OIL CORP.(SK), spol. s r.o.

Partneri

Ponúkneme vám to správne riešenie pre vás, vašu rodinu a firmu.