• Nám. M. Benku 14, 811 07 Bratislava-Staré Mesto
  • PO-PIA: 8.00-17.00 hod.

Byty-domy

Poistenie súkromných nehnuteľnosti

Domov je miesto, kde sa chceme cítiť v bezpečí. Je to miesto, ktoré nám chýba, keď sme dlhší čas mimo neho. Jedným zo spôsobov, ako si ho chrániť je poistenie majetku, ktoré pokryje následky neočakávaných udalostí.


Neočakávané situácie môžu ohroziť Váš majetok a tým aj Váš rozpočet!

Ponúkneme vám to správne riešenie

Bezplatná konzultáciaPoistenie súkromných nehnuteľnosti môžu byť:

Rodinný dom, byty, chaty, garáže, bytové domy, bytové jednotky,vedľajšie stavby – garáže, oporné múry, záhradné chaty, bazény, žumpy, terasa,chodník, prístrešok pevne spojený s poistenou budovou, studne, septiky.

Poistenie domácnosti:

Predmetom poistenia domácnosti sú všetky hnuteľné veci, ktoré máte v domácnosti: nábytok, koberce, svietidlá, šatstvo, športové potreby, domáce spotrebiče,fotoaparáty, filmovacia technika, kuchynské riady, knihy, cennosti – drahé perly a kamene, zlato, peniaze, vkladné a šekové knižky, platobné karty,cenné papiere, umelecké predmety, starožitnosti, atď.

Poistenie zodpovednosti:

Stačí chvíľková nepozornosť a aj tým najopatrnejším a najpozornejším ľuďom sa môže stať, že vytopia svojich susedov, dieťa zhodí v predajni tú najdrahšiu vázu, alebo syn rozbije pri hre na školskom dvore na škole okno.

Alebo Vám ujde pes, čím na ceste spôsobí dopravnú nehodu, kamarátkino dieťa Vám pokreslí kamienkom auto, červeným vínom si oblejete svadobné šaty....Život je plný chvíľkových nepozorností!


Je tu však poistenie domácností, ktoré Vami spôsobené škody uhradí za Vás!


Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme rozhodnúť sa!

Ponúkneme vám to správne riešenie pre vás, vašu rodinu a firmu.